دکتر حجت‌الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی «حسین عامریان» را به عنوان «مدیرعامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد» منصوب کرد.

 به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، در متن این حکم آمده است: با عنایت به ماده واحده قانون اصلاح ماده (۱۱۳) قانون مدیریت خدمات کشوری و چگونگی تعیین مدیریت سازمان تامین اجتماعی و صندوق های بازنشستگی (مصوب ۱۳۸۸) بنا به پیشنهاد هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق های تابعه و تاییدیه شماره ۴۴۲۵۹ مورخ ۲۰/۸/ ۱۴۰۰سازمان امور اداری و استخدامی کشور (موضوع تبصره (۱) ماده (۱۷) قانون ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی) نظر به شایستگی، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «مدیرعامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد» منصوب می شوید.

در ادامه آمده است: امید است با اتکال به ذات اقدس الهی در انجام وظایف و امور محوله و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) و دولت مردمی سیزدهم در وزارت مردم موفق و موید باشید.

 عامریان پیش از این سرپرست صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد بود و در سوابق کاری خود، مدیرعاملی شرکت سرمایه گذاری سعدی(گروه سرمایه گذاری شرکت شاهد)، رئیس هیئت مدیره شرکت بین‌المللی سعدی کیش، مشاور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، نایب رئیس هیئت مدیره شرکت کارگزاری مهر اقتصاد ایران، عضو هیئت امناء و مدیرعامل کانون همبستگی فرزندان شاهد (اتحادیه تشکل‏های فرزندان شاهد کشور) و رئیس حوزه مشاوران جوان بنیاد شهید و امور ایثارگران را دارد. منبع: صندوق بازنشستگی فولاد.