مراسم معارفه و تکریم معاون برنامه ریزی، توسعه و نظارت بر شرکت های صندوق بازنشستگی فولاد با حضور دکتر عامریان سرپرست صندوق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، دکتر عامریان در این مراسم با تقدیر از تلاش ها و خدمات دکتر موحدی، حکم انتصاب سرپرست معاونت برنامه ریزی، توسعه و نظارت بر شرکت های صندوق بازنشستگی فولاد را به دکتر سعید احمدی ابلاغ نمود.

سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد در سخنانی در این مراسم با ابراز امیدواری نسبت به استفاده از تجربیات آقای موحدی افزود: دکتر سعید احمدی از مدیران خوشنام و شناخته شده در حوزه سرمایه گذاری هستند. در این حوزه هر چند اقدامات زیادی انجام شده اما کارهای زیادی هم باقی مانده که باید عملیاتی شوند.

عامریان گفت: معاونت برنامه ریزی حوزه گسترده ای است که راهبری شرکت ها را بر عهده دار دارد و باید به گونه ای عمل کند که شرکت ها از زیان خارج شده و وضعیتشان سامان یابد.

وی ادامه داد: همه عزیزان باید با توان مضاعف وضعیت موجود را به طور اساسی متحول نموده و بهبود بخشند.

دکتر سعید احمدی نیز در سخنانی ضمن تشکر از اعتماد دکتر عامریان گفت: خداوند را شاکرم که توفیق همکاری در صندوق فولاد و خدمت به بازنشستگان عزیز را پیدا کردم. حجم کار در معاونت برنامه ریزی بالاست و باید با مدیریت بهینه ثروت از سرمایه های بازنشستگان صیانت نماییم.

دکتر موحدی نیز در گزارشی اهم اقدامات معاونت برنامه ریزی در دو سال اخیر را تشریح و برای دکتر احمدی در این مسئولیت آرزوی توفیق نمود. منبع: صندوق بازنشستگی فولاد.