Basij

در مراسمی با حضور فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، معاون حفا مرکز و امام جماعت صندوق از فرمانده و اعضای شورا و فرماندهان پایگاه های حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد تقدیر به عمل آمد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد، در ابتدای مراسم، مهندس کی پور فرمانده حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد ضمن خیر مقدم در گزارش مبسوطی به تشریح روند تاسیس حوزه مقاومت بسیج صندوق و توسعه پایگاه های تابعه در تهران و شهرستان ها پرداخت.
وی با اشاره به گستردگی فعالیت های حوزه بسیج صندوق بازنشستگی فولاد و تشریح دستاوردهای حاصله به ویژه کسب عنوان حوزه نمونه در سطح بسیج وزارتخانه ها و ادارات بر آمادگی بسیجیان صندوق بازنشستگی فولاد در اجرای ماموریت های محوله و با هماهنگی و تعامل با مرکز بسیج وزارت متبوع تاکید کرد.
دکتر غریوی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ابراز خرسندی از حضور در جمع بسیجیان صندوق بازنشستگی فولاد، حوزه مقاومت بسیج صندوق را یکی از حوزه های موفق و سرآمد در میان حوزه های زیرمجموعه مرکز دانست و گفت: مهندس کی پور به عنوان فرمانده حوزه بسیج صندوق زحمات و تلاش های فراوانی را انجام دادند تا این حوزه در تمام زمینه ها سرآمد باشد و ما قدردان تلاش های این برادر عزیز و همه بسیجیان صندوق هستیم.
وی افزود: خوشبختانه بسیجیان ما در عرصه های مختلف توانایی و تخصص خود را به منصه ظهور رسانده اند لذا امیدواریم در انتصابات مدیریتی در دولت انقلابی از عزیزان بسیجی متعهد، متخصص و کارآمد و از جمله بسیجیان سازمان ها و صندوق های زیرمجموعه وزارتخانه حتما استفاده شود چرا که این عزیزان علاوه بر شناخت دقیق از چالش های سازمان های متبوع خود دارای توان مدیریتی برای برون رفت از این چالش ها و شکوفایی سازمان متبوع خود هستند.
همچنین در این مراسم، حجت الاسلام رسولی امام جماعت و معاون عقیدتی حوزه مقاومت بسیج صندوق نیز در سخنانی ضمن بیان نکات اخلاقی از تلاش های فرمانده و بسیجیان حوزه مقاومت بسیج صندوق قدردانی کرد.
در پایان این مراسم، با حضور مسئولان مدعو، لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به فرمانده و اعضای شورای حوزه و فرماندهان پایگاه ها اهدا شد.

1 _77_.jpg