Basij

460792 orig

به گزارش روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج صندوق فولاد، در این جلسه، حجت الاسلام حسین زاده مسئول عقیدتی مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان نکات اخلاقی در خصوص صفات عباد الرحمن و اهمیت تواضع در رفتار مومنان گفت: خدا را شاکریم در ساختاری خدمت می کنیم که جایگاه شهدا بوده است.

وی افزود: اجرای برنامه های عقیدتی برای تقویت بعد معنوی و اعتقادی بسیجیان ضروری است و در این خصوص دوره های آموزشی مختلفی در نظر گرفته شده است.
حجت الاسلام رسولی امام جماعت صندوق و معاون عقیدتی و نظارت حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد نیز گفت: تقویت موضوعات و برنامه های عقیدتی بسیار مهم است و در این راستا برگزاری نماز جماعت با رعایت دستورالعمل های بهداشتی موضوعی است که باید مورد توجه همه پایگاه ها قرار گیرد.
همچنین مهندس کی پور فرمانده حوزه مقاومت بسیج صندوق فولاد نیز در سخنانی ضمن خیر مقدم به مهمانان با تشریح برنامه های این حوزه در بخش های مختلف گفت: اجرای برنامه های ابتکاری در شرایط کرونا نظیر پخش زیارت عاشورا از طریق سیستم صوتی در حوزه بسیج و پایگاه های تابعه و پذیرایی در بسته بندی های بهداشتی از عموم کارکنان از اقدامات شاخص این حوزه در این خصوص بوده است.
وی افزود: حوزه مقاومت بسیج صندوق فولاد و پایگاه های تابعه در هماهنگی با مرکز مقاومت بسیج وزارت متبوع آماده اجرای برنامه های عقیدتی برای بسیجیان است. آنچه اهمیت دارد تدوین برنامه عقیدتی جامع و مدون و اجرای این برنامه به شکل دقیق و کامل است تا نتایج مطلوب حاصل گردد.
در پایان نیز فرماندهان پایگاه های تابعه گزارشی از فعالیت های پایگاه های متبوع خود در موضوع عقیدتی را بیان کردند.
1 _19_.jpg