Basij

460389 orig
به گزارش روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد، دکتر غریوی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سخنانی در این جلسه گفت: در میان حوزه های زیرمجموعه بسیج وزارتخانه، حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد همواره جزء پیشروترین حوزه ها بوده و ماموریت های ابلاغی را به بهترین شکل اجرا نموده است.
وی با تقدیر از تلاش های مهندس کی پور فرمانده حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد عنوان کرد: ما در مرکز وزارتخانه از عملکرد حوزه بسیج فولاد رضایت کاملی داریم.
غریوی با اشاره به عملکرد مرکز بسیج وزارت متبوع و حوزه های زیرمجموعه در خصوص مقابله با بیماری کرونا ، توزیع اقلام بهداشتی و توزیع کمک های مومنانه بر تداوم این روند تاکید کرد.
همچنین دکتر شریفی عضو هیات مدیره صندوق بازنشستگی فولاد گفت: حضور در جمع بسیجیان موجب افتخار است. اکنون همدلی و هم افزایی مطلوبی میان بسیجیان حوزه فولاد وجود دارد که این مهم به خاطر تدابیر آقایان کی پور و یزدی است.
وی با اشاره به نقش بی بدیل بسیج در عرصه های مختلف نظیر دفاع مقدس، سازندگی، علمی و مقابله با فتنه های دشمنان گفت: استکبار جهانی از بسیج کینه دارد چون بسیج با پیروی از ولایت نقشه های استکبار را به شکست کشانده است.
جانشین فرمانده مرکز بسیج وزارت متبوع نیز در سخنانی از عملکرد حوزه بسیج فولاد قدردانی کرد.
در ابتدای این جلسه، مهندس کی پور فرمانده حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد در سخنانی با خیر مقدم به مهمانان به تشریح عملکرد حوزه بسیج فولاد در ابعاد مختلف پرداخت و گفت: تیم های واکنش سریع در حوزه بسیج فولاد و پایگاه های تابعه برای حفاظت از ادارات و مقرهای دولتی تشکیل شده است.
کی پور گفت: حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد در هماهنگی کامل با مرکز بسیج وزارت متبوع برنامه ها و ماموریت های مختلفی را اجرا نموده است.
1 _54_.jpg