Basij

456742 orig
 
به گزارش روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد، آقای کی پور با مروری بر عملکرد حوزه بسیج فولاد و پایگاه های زیرمجموعه بر لزوم ارائه برنامه پایگاه ها برای سال 1400 و همچنین اجرای دستورالعمل های ابلاغی تاکید کرد.
وی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در سال آینده اهمیت بصیرت افزایی در مجموعه بسیج فولاد را خاطرنشان کرد.
سپس حجت الاسلام رسولی معاون عقیدتی حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد در سخنانی با ذکر نکات اخلاقی و اهمیت کار جمعی در بسیج عنوان کرد: وجود مقام معظم رهبری و نعمت ولایت فقیه برکات فراوانی دارد که همه ما باید شکر گذار آن باشیم.
در ادامه، دکتر بازوند رئیس هیات مدیره صندوق بازنشستگی فولاد در سخنانی حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد یکی از موفق ترین و پیشروترین حوزه های بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دانست و با تقدیر از تلاش های فرمانده و بسیجیان حوزه گفت: هر جا مشکلی برای کشور ایجاد می شود بسیج در صف اول حل مشکلات بوده و پشتوانه ای محکم برای نظام اسلامی و ملت ایران است.
وی با اشاره به ابتکار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شکل گیری بسیج مردمی در عراق و سوریه این موضوع را عامل اساسی در شکست فتنه ها در این کشورها دانست و گفت: بسیجیان باید  همواره از گفتار، رفتار و کردار مقام معظم رهبری پیروی کنند.
در ادامه، فرماندهان پایگاه ها گزارش های جداگانه ای از فعالیت های پایگاه متبوع خود ارائه دادند.در پایان جلسه نیز به سه تن از بسیجیان نمونه( خواهر، برادر و پیشکسوت) به نام های سرکار خانم آقامحمدی، آقای ازناویان و حجت الاسلام رسولی هدایا و لوح تقدیر از سوی دکتر بازوند و مهندس کی پور اعطا شد.