معرفی کلینیک دندان پزشکی


زیباترین لبخندها نتیجه انتخاب شماست

کلینیک دندانپزشکی فولاد کلیه خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی را با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و بالاترین استاندارد ها را در اختیار مراجعین قرار می دهد
بکار گیری کادر اداری و درمانی، با تجربه و خوش اخلاق ، استفاده از تکنیک های نوین درمانی ، بهره گیری از تجربه و دانش دندانپزشکان با سابقه و ماهر و مشخص بودن تعرفه ها متناسب با کیفیت بی نظیر، از ویژگی های کلینیک دندانپزشکی فولاد می باشد.

ایمپلنت دندان

یکی از بهترین روش ها برای جایگزین کردن دندان از دست رفته است. اگر یکی از دندان های شما به هر دلیلی افتاده یا از بین رفته باشد، پر کردن جای خالی آن اهمیت زیادی دارد. زیرا بدون داشتن دندان هایی سالم و کامل، هم زیبایی چهره به هم می خورد و هم نمی توان از خوردن یک پرس غذای خوشمزه لذت برد. اما ایمپلنت کردن دندان یعنی به دست آوردن یک دندان سالم با طول عمر بالا و این یک اتفاق هیجان انگیز است که ارزش هزینه کردن را دارد.

بلیچینگ (tooth bleaching) یا سفید کردن دندان

یکی از روش های متداول برای سفید و شفاف کردن دندان های زرد، کدر و تیره شده است. هر چند روش های زیادی برای سفید کردن دندان وجود دارد اما بلیچینگ، روشی مناسب و با هزینه ای پایین است که می تواند دندان هایی که در اثر خوردن غذا، خوراکی ها و استعمال دخانیات تغییر رنگ داده اند را به حالت عادی و شفاف خود بازگرداند. البته میزان و علت تغییر رنگ دندان بسیار مهم است و تعیین می کند که از کدام روش سفیدکردن دندان استفاده کنید.
کافیست به شماره 8-66469246  تماس و با بخش دندانپزشکی ارتباط برقرار کنید تا در خصوص مزایا، معایب و عوارض آن با شما صحبت کنیم