سخن مدیر عامل

موفقیت هر مجموعه‌ای، مرهون کوشش‌های کسانی است که دلسوزانه، دست به دست یکدیگر داده و با تلاشی جمعی، کمر به خدمت مردم و شکوفایی کشور می‌بندند. اینجانب به نوبه خود، از سعی و کوشش بی‌وقفه و شبانه‌روزی همکارانم، که با همت والای خود، در مسیر سربلندی ایران عزیز گام بر می‌دارند، تجلیل و تشکر می‌نمایم و خود را مدیون زحمات بی‌شائبه ایشان احساس می‌کنم.
عامل اصلی در کسب هر موفقیتی، تدوین و تشخیص اهداف است و هدفگذاری مهمترین عامل حرکت و خلق آینده است. تلاش‌های ما زمانی ارزشمند خواهد شد که معطوف به هدف باشد. کسب رضایت، خشنودی و اعتماد جامعه و مخاطبین علی الخصوص بازنشستگان محترم فولاد و خانوادهای عزیزشان، ماموریت و تعهدی بسیار بزرگ است که جز با منابع انسانی مستعد و خوش‌فکر و همراهی یک مدیریت قوی و توانمند و رسیدن به درکی عمیق از اصول اخلاقی و بهره‌مندی از انگیزه‌ای درونی برای پیروزی بر مشکلات بدست نمی آید

ضمن قدردانی از انتخاب  درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی فولاد (شسبد)  به عنوان مرکز درمانی، به استحضار می رساند این درمانگاه با بکارگیری مجرب ترین پرسنل متخصص و فوق تخصص در رشته های پزشکی و با امکانات و تجهیزات کاملا پیشرفته پزشکی همواره سعی در ارائه خدمات پیشگیری و درمانی با کیفیت مطلوب برای کلیه اقشار مختلف مردم عزیز را دارد. این درمانگاه با توجه به موقعیت مکانی مناسب در شهر تهران و  دارا بودن مرکز تصویر برداری و آزمایشگاه و درمانگاههای تخصصی و فوق تخصصی آماده ارائه خدمات پیشگیری و درمانی به بیماران و مراجعین  محترم می باشد.

بهبودی بیماران عزیز هدف نهائی درمانگاه فولاد(شرکت شسبد) می باشد